MAAK KENNIS MET HET TEAM

” Dit zijn onze talentvolle medewerkers die samenwerken
aan de kunst en de wetenschap van het mouten”

Emir Bekic

Emir Bekic

Mechanic

info@theswaen.com

Sheila Blommaart

Sheila Blommaart

Financial Manager

sheila.blommaart@theswaen.com

Peter de Boey

Peter de Boey

Team Leader Specialty Malting & Bagging

info@theswaen.com

Maxim de Nijs

Maxim de Nijs

Customer Service

maxim.de.nijs@theswaen.com

Leander Dieleman

Leander Dieleman

OPERATOR ROASTER

info@theswaen.com

Niels Dieleman

Niels Dieleman

Operator Roaster

info@theswaen.com

Max Dohse

Max Dohse

Managing Director

max.dohse@theswaen.com

Lian de Graaf-Steijaert

Lian de Graaf-Steijaert

Analyst Laboratory

info@theswaen.com

Jos Haeck

Jos Haeck

Malt Master

jos.haeck@theswaen.com

Bjorn den Hamer

Bjorn den Hamer

Operator Roaster

info@theswaen.com

Jens van Haut

Jens van Haut

Operator Malting

info@theswaen.com

Oliver Hudelmaier

Oliver Hudelmaier

Plant Manager

oliver.hudelmaier@theswaen.com

Sven Ivens

Sven Ivens

OPERATOR ROASTER

info@theswaen.com

Karin Janse

Karin Janse

Marketing Manager

karin.janse@theswaen.com

Michal Jasienczuk

Michal Jasienczuk

Operator Malting

info@theswaen.com

Pim van Jole

Pim van Jole

Customer Service

pim.van.jole@theswaen.com

Gabriele Kaltner

Gabriele Kaltner

Sales Representative DACH

gabriele.kaltner@theswaen.com

Tom Konings

Tom Konings

Electrician

info@theswaen.com

Stefano Lafertin

Stefano Lafertin

Operator Malting

info@theswaen.com

Vincent Lensen

Vincent Lensen

OPERATOR MALTING

info@theswaen.com

Frank Luteijn

Frank Luteijn

OPERATOR ROASTER

info@theswaen.com

Peter de Maat

Peter de Maat

Chief Mechanic

peter.de.maat@theswaen.com

Dr. Dietrich Mönch

Dr. Dietrich Mönch

Project Manager

dietrich.moench@theswaen.com

Cindy Neve

Cindy Neve

Finance

cindy.neve@theswaen.com

Camiel Otto

Camiel Otto

Operator Bagging

info@theswaen.com

Csaba Papp

Key Account & Distribution Manager

csaba.papp@theswaen.com

Lars de Poorter

Lars de Poorter

OPERATOR ROASTER

info@theswaen.com

Angelique Roest

Angelique Roest

Customer Service

angelique.roest@theswaen.com

Jillis Schoonenberg

Jillis Schoonenberg

Sales Representative and Logistics Coordinator

jillis.schoonenberg@theswaen.com

Marin Stjepic

Marin Stjepic

Team Leader Malting / Chief Electro

info@theswaen.com

Frank van Swaal

Frank van Swaal

Operator Malting

info@theswaen.com

Ann Taalman

Ann Taalman

Admin Production

info@theswaen.com

Maciej Uszynski

Maciej Uszynski

Operator Malting

info@theswaen.com

Tomasz Uszynski

Tomasz Uszynski

Operator Bagging

info@theswaen.com

Kevin Uytdenhouwen

Kevin Uytdenhouwen

Operator Bagging

info@theswaen.com

Marcial Valencia

Marcial Valencia

Operator Malting

info@theswaen.com

Marco Vandermeulen

Marco Vandermeulen

Planner

marco.vandermeulen@theswaen.com

Niek Versluis

Niek Versluis

Manager Customer Relations

niek.versluis@theswaen.com

Emmie de Vries

Emmie de Vries

Human Resources

emmie.de.vries@theswaen.com

Carien van Waterschoot

Carien van Waterschoot

Quality Assurance

carien.van.waterschoot@theswaen.com

Karen van Zeeland

Karen van Zeeland

Analyst Laboratory

info@theswaen.com

Vacatures